Kevään kurssit varattavissa nyt!
UniSportin kevätkauden liikuntakurssit on julkaistu ja ilmoittautuminen on nyt käynnissä. Kevään kurssivalikoimasta löytyy:
- kuntosalistartti
- levytankotekniikat
- PT-pienryhmät
- aikuisbaletti
- astangajooga
- raskausajan pilates
- palloilua
Kaikki kevään kurssit ovat nyt varattavissa verkkokaupassamme. Toimi nopeasti ja ilmoittaudu mukaan!
UniSportin liikuntakursseilla pääset tutustumaan uusiin liikuntamuotoihin, saat inspiraatiota liikkumiseesi ja kenties löydät samalla itsellesi uuden harrastuksen. Kurssit tarjoavat erinomaisen mahdollisuuden opetella uusi laji turvallisesti tai syventää osaamistasi. Opetus on yksilöllisempää kuin viikkotunneilla, oikeita liikkeitä ehtii harjoitella rauhassa ja opetus myös etenee joka viikko.
Alkeiskurssit ovat loistava tapa aloittaa kokonaan uusi laji. Kannattaa muistaa myös kuntosalistartti, jossa opit oikeat tekniikat salitreenin turvalliseen aloittamiseen.
Kurssit ovat avoimia kaikille eikä sinulla tarvitse olla UniSportin kausikorttia osallistuaksesi. Muistathan kirjautua sisään verkkokauppaan, jotta näet oman asiakasryhmäkohtaisen hintasi.
Tervetuloa mukaan!