Asiakkaaksi_UniSport

Yhteystiedot ja aukioloajat

UniSport Kluuvi
Asiakaspalvelu
Yliopistonkatu 4
00100 Helsinki

Aukioloajat

ma-pe 6.30-21.45
la 9.00-19.45
su 9.00-20.45

Mahdolliset poikkeavat aukioloajat

UniSport Kumpula
Asiakaspalvelu
Väinö Auerin katu 11
00560 Helsinki

Aukioloajat

Liikuntakeskus on avoinna 7.2.2022 seuraavasti: 

Maanantai: 7.45-21.00
Tiistai: 7.45-21.15
Keskiviikko: 7.45-21.00
Torstai: 7.45-21.00
Perjantai: 7.45-21.00
Lauantai: 10.45-16.00
Sunnuntai: 9.45-16.00

8.2.2022 alkaen seuraavasti: 
Maanantai-torstai: 6.45-23.00
Perjantai: 6.45-22.00
Lauantai: 8.45-20.00
Sunnuntai: 9.45-22.00

 

Mahdolliset poikkeavat aukioloajat

UniSport Meilahti
Asiakaspalvelu
Zaidankatu 9
00250 Helsinki

Itsepalvelusali avoinna

ma–to 6.45–23.00
pe 6.45–22.00
la 7.45–22.00
su 7.45–22.00

 

Mahdolliset poikkeavat aukioloajat

UniSport Otaniemi
Asiakaspalvelu
Otaranta 6
02150 Espoo

Aukioloajat

Ma-To 6.45-23.00
Pe 6.45-22.00
La 8.45-20.00
Su 9.45-22.00

Mahdolliset poikkeavat aukioloajat

UniSport Porthania
Asiakaspalvelu
Yliopistonkatu 3
00100 Helsinki

Voit saapua UniSport Porthanian liikuntatiloihin aikaisintaan 30 minuuttia ennen varaamasi ryhmäliikuntatunnin alkua. Liikuntatiloista tulee poistua viimeistään 30 minuuttia viimeisen ryhmäliikuntatunnin jälkeen.

Mahdolliset poikkeavat aukioloajat

UniSport Töölö
Asiakaspalvelunumero
Pohjoinen Hesperiankatu 25
00260 Helsinki

Itsepalvelusali on avoinna

ma-su 5.00-24.00


Mahdolliset poikkeavat aukioloajat

UniSport Viikki
Asiakaspalvelu
Kevätkatu 2

Aukioloaika 7.2.-10.3.2022

Maanantai 15.45-20.00
Tiistai 15.45-20.30
Keskiviikko 16.15-20.00
Torstai 15.45-19.00
Perjantai 17.00-20.30
Lauantai 10.15-13.00

Aukeaa aina 15 min. ennen ensimmäisen palvelun alkua

UniSport Viikki suljettu 11.-31.3.2022 ylioppilaskirjoitusten vuoksi